MOBIL.CZ Sim karta přednabito 200Kč

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MOBIL.CZ

• normálně funguje,přechod k operátorovi Mobil.cz proběhl naprosto bez problémů,nám vyhovuje,že je to max za 400kč ročně,což manželovi na to volání z nákupu stačí
    • zatím nic,kartě snad se nemůže nic stát,jak to bude s operátorem,zatím nevíme

Snad dobrý,horší než O2 to už být nemůže,to je banda podvodníků a lhářů

• , zakoupeno v MOBIL.CZ

• Internet funguje i po vyčerpání objemu dat, a to bez dalších poplatků. Na chatě, v jednom nejmenovaném zapadákově mám perfektní signál!! To bohužel u předchozího operátora nebylo, a asi ani dlouho nebude:-( .

Doporučuji.

• výhoda internetu v ceně
    • využívání T-Mobile sítě, horší pokrytí

nejlepší poměr cena/výkon - pro dítě dostatečné

Produkt nemá žádné parametry.

S kartou MOBIL.CZ máte internet zdarma a levné volání.

• Velmi výhodný operátor.Vše běží bez problémů.Jsem velmi spokojen,hlavně internet zdarma.
    • ------------

• využívání T-Mobile sítě, horší pokrytí

nejlepší poměr cena/výkon - pro dítě dostatečné

• Internet zdarma
    • Levné volání
    • Přenesení čísla proběhlo v pořádku
    • https://samoobsluha.mobil.cz/ mě hodně zklamala svojí chybovostí při prvním přihlášení. Někde mě to tam psalo, že první přihlášení může trvat až 6 hodin. To se již v dnešní době, kdy jsou věci na pár kliků, tak často nevidí.

Pokud hledáte internet zdarma, tak je to dobrá volba. Hlubší zkušenosti se službami zatím nemám.

• Neomezený data
    • 500MB na weby mafry
    • dražší přídavné balíčky

U Mobil.cz jsem byl posledních asi 5 let a všechno šlo bezvadně, až teď přecházím k vodafonu na tarif #jetovtobe, ale pokud jste nenároční, nepotřebujete pořád volat a nevadí vám chvíli počkat než se něco stáhne, tak je mobil.cz nejlepší
    Všechno na pomalých datech šlo bez problému, CoC, CR, Hearthstone, Messenger (i fotky), Maily, iDnes, všechno co normální člověk potřebuje

• , zakoupeno v MOBIL.CZ

Pohodové ceny, internet zdarma.

• , zakoupeno v MOBIL.CZ

• To co je napsano to stoprocentně sedí.

skusil jsem to a udelal dobře

Bez propblémů

• , zakoupeno v MOBIL.CZ

Jsem spokojena mam co jsem chtela